Referencje

Dyplom

Blanka Orciuch Anioł
Kobieta Anioł – dosłownie! Każdy temat odnośnie ciąży, porodu, połgu i opieki nad noworodkiem/niemowlęciem poruszy, na każde pytanie odpowie. Konkretna, miła, z aktualną wiedzą. O wszystko można zapytać, nie wyśmieje a doradzi. Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt zarówno z mamą jak i dzieckiem. Nigdy nie odmawia pomocy. Zajęcia że szkoły rodzenia prowadzi pierwszorzędnie. Po uczestnictwie w nich już nie trzeba obawiać się porodu, bo wiadomo co się dzieje i dlaczego.
Blanka jest bardzo zaangażowaną położną. Prowadzi edukację przedporodową, dzięki której czułam się spokojniejsza w trakcie ciąży, jak i po porodzie. Czułam się też bardzo zaopiekowana, w trakcie spotkań patronażowych. Cieszę się, że ją spotkałam.
Uratowała moją drogę mleczną. Była przy nas tak długo jak tego potrzebowałyśmy
Ponieważ mimo pandemii nie chowa się w przychodni, prowadziła edukację dla kobiet w ciąży, a teraz w pełni przygotowana regularnie odwiedza nas w domu i służy rzetelną wiedzą, ale również wsparciem w kwestii pielęgnacji maluszka oraz połogu. Dzięki niej przestałam bać się oglądać swojego pozszywanego krocza, to ona zaalarmowała kiedy przestało się prawidłowo goić. Dzięki takiej położnej w terenie lżej jest rozpoczynać macierzyńską drogę
Zaraża pozytywną energią, spokojem, co dla świeżo upieczonej mamy jest bardzo ważne. Pacjentka nie ma oporów przed zadawaniem pytań, na wszystkie Pani Blanka udziela zawsze wyczerpujących odpowiedzi. Jestem wielkim wsparciem. Miła, kompetentna z dużym sercem do swojej pracy.
Blanka to nie położna.To anioł. Miałam przyjemność uczestniczyć w edukacji przedporodowej. Nie wiem jak P Blanka to zrobiła, ale nigdy nikomu tak szybko nie zaufalam.Już po pierwszych zajęciach wiedziałam że lepszej położnej nie mogłam sobie wymarzyć.Po porodzie również mogłam liczyć na pomoc tej położnej.Co najważniejsze, dzięki P Blance karmię piersią moje maleństwo już 5 miesięcy. Gdyby nie ona zapewne poddałabym się
Ta wspaniała kobieta uratowała naszego synka Grzesia przed podaniem mieszanki zamiast mleczka mamy. Problem był z przybieraniem masy synka Ona przyjechała ekspresowo i zadziałał tak że synek już czwarty miesiąc jest karmiony piersią:))
Najlepsza położna pod słońcem. Konkretna, nie owijająca w bawełnę ale przy tym miła. Kompetentna, z ogromną, (aktualną) wiedzą. Z każdej sytuacji znajdzie wyjście, nigdy nie zostawi w potrzebie. Profesjonalna, z podejściem zarówno do dziecka jak i matki.